کلایمر_دوبل و کاربرد آنها

کلایمر وسیله ای برای دسترسی به ارتفاع برای کاربردهای مختلف به جای نصب داربست های فلزی می باشد. که عمدتا بالابرنما یا بالابرنماکاری نیز نامیده می شود. در تعدادی از پروژه های خاص ساختمانی و صنعتی برای نصب تجهیزات خاص مانند شیشه های طویل نما، ورق های کامپوزیتی طویل، ورق های آلیاژی، نصب پنجره های طویل و … نیاز است که کاربران در دو ارتفاع مشخص قرار بگیرند. تا بتوانند از دو نقطه اقدام به نصب تجهیزات و یا نماهای خاص نمایند.

برای پوشش این مهم با استفاده از کلایمر، از ست کلایمر_دوبل استفاده می کنند. کلایمرهای دوبل، پلت فرمز یا کابین دو طبقه می باشند که کاربران با استفاده از نردبان یا لدر که در داخل آن قرار دارد می توانند به هر دو طبقه کابین کلایمر دسترسی پیدا کنند. کلایمر با کابین دوبل نیز در ظرفیت و ابعاد مختلف بر اساس نوع کاربری مورد انتظار طراحی و ساخت می گردد. و در استانداردهای Zlp630 و Zlp800 و Zlp1000  تعریف می گردد.

از کاربرهای خاص کلایمر با کابین دوبل می توان به نصب نماهای شیشه ای طویل، نماهای کامپوزیت طویل و شاسی کشی نمای ساختمان اشاره کرد. این نوع کلایمر در صنایع دیگر نیز کاربرد دارد که از آن جمله می توان به نصب پوشش های کامپوزیت بویلرهای نیروگاهی اشاره کرد. که به دلیل ارتفاع بالای این بویلرها و عدم امکان نصب داربست، تنها دستگاهی که میتواند برای نصب پوشش ورق های کامپوزیتی در این بویلرها استفاده گردد. کلایمر با کابین دوبل می باشد.

کلایمر_دوبل برای کاربردهای خاص از جمله نصب شیشه ها و سازه های طویل کاربرد دارد.
کلایمر_دوبل برای کاربردهای خاص از جمله نصب شیشه ها و سازه های طویل کاربرد دارد.
موارد مهم کابین دوبل

در استفاده از کابین های دوبل بایستی موارد متعدد در ساختمان مدنظر باشد. از آن جمله می توان به دسترسی نفرات به طبقات، نحوه نصب، ارتفاع کابین اشاره کرد.

برای اجرا کلایمر_دوبل پیشنهاد می گردد که از مشاوره های تخصصی شرکت ما بهره ببرید. نیروهای فنی و مهندسی ما آماده بازدید از پروژه ها و ارائه بهترنی راهکار به کارفرما است.

جدیدترین مقالات
کلایمر آلتای
طراحی انوع کلایمر ، کلایمر منوریل| بالابر| آسانسور کارگاهی
کلایمر | آلتای توسعه
آدرس ما:

تهران | فردوس شرق | انتهای خ ابراهیمی| پژوهشکده سوانح طبیعی | واحد11

شماره تماس ما:

021-66123616 09120883616

ایمیل ما:

altay.climber@gmail.com