برای پروژه های ساختمانی که از سیستم کلایمر پرتابل به جای داربست بهره می برند یا مجتمع های تجاری و اداری که از سیستم کلایمر_منوریل برای نظافت نما استفاده می کنند، سرویس و نگهداری کامل کلایمر، باعث کاهش زمان خرابی ، افزایش طول عمر دستگاه ، استهلاک کمتر، ایمنی بهتر می شود. اما انجام سرویس ، نگهداری و تعمیرات با استاندارد بالا نیاز به دانش، مهارت و آموزش مناسب دارد.

درحالی که برخی از مجتمع های تجاری و اداری و یا پروژه های ساختمانی از پرسنل استخدامی خود برای سرویس و نگهداری استفاده می کنند ، برخی دیگر از برون سپاری این کارها سود بیشتری می برند. با توجه به اینکه تعمیر و نگه داری کلایمر به دلیل ساختار آن و استفاده از سیستم های ایمنی متعدد دارای اهمیت بالایی است، لازم و ضروری است تا سرویس و نگه داری توسط افراد متخصص و با دانش انجام پذیرد. متاسفانه در مواردی شاهد بوده ایم که سرویس توسط افراد غیر متخصص باعث آسیب به سیستمن های ایمنی دستگاه و عملکرد آن شده و به دلیل استهلاک قطعات اصلی طول عمکر دستگاه کاهش یافته است.

از مهمترین مزیت هایی که با برون سپاری سرویس و نگه داری کلایمر حاصل خواهد شد به موارد زیر اشاره می گردد:

  • ایمنی بالاتر وئ کنترل منظم سیستم های ایمنی :مشتریان می دانند که نگهداری درست از تجهیزات برای ایمنی کار بسیار مهم است. و همچنین می دانند که برون سپاری این کار به شرکتی با تخصص و تجربه تخصصی به حفظ تجهیزات بالابری آنها در استانداردهای مناسب کمک می کند.
  • اطمنیان از خدمات صحیح  : ارائه خدمات پس از فروش به یک شرکت با سابقه می تواند خیال مشتریان را از بعد تعمیر و نگه داری راحت نماید.استفاده از یک تأمین کننده برای سرویس و تعمیر همه انواع و مدل ها تجهیزات کلایمر ها از جمله کلایمر_منوریل و کلایمر_پرتابل می تواند برای مشتریان بسیار راحت باشد 
  • عدم نیاز به استخدام نیروی متخصص :  استخدام و یافتن  متاخصص آشنا با سیستم های تخصصی برای انجام تعمیر و نگهداری مناسب و مورد نیاز برای تجهیزات کلایمر و بالابر_نفر سخت است. با برون سپاری این خدمات ، هزینه های جذب و نگه داری نیرو و آموزش کاهش می یابد.
  • تسریع در انجام تعمیرات و خواب کمتر دستگاه :آلتای با ارائه خدمات در سریعترین زمان و کاهش خواب دستگاه از مشتریان پشتیبانی بلند مدت دارد. 

تعمیر و نگهداری و سرویس منظم اصل مهم سلامت و عمکلکرد صحیح  کلایمر است .با سرویس ، نگهداری و تعمیرات منظم کلایمرها، پروژه ها و مجتمع ها  زمان خرابی را کاهش داده و  از ایمنی دستگاه اطمینان حاصل نمایند.

برونسپاری تعمیر و نگه داری کلایمر ه صرفه هست!!!