شرکت دانش بنیان آلتای توسعه با اتکا بر بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان بنیان گذاران خود در زمینه ارایه دستگاه های کلایمر و سیستم های بالابرنما  فعالیت خود را در چند دهه اخیر شروع کرده است. از همان روزهای آغازین، آلتای با هدف ارائه محصولات با کیفیت و نوآورانه در این صنعت پا به عرصه وجود گذاشت و به دلیل این هدف متعالی شرکت های معتبر  کلایمری را به عنوان شریک تجاری خود برگزید. هدف ما بهبود مستمر، ارتقا کیفیت و تکنولوژی، ارائه قیمت مناسب، خدمات سریع و کسب رضایت مندی مشتری محترم است. این شرکت با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، سیستم مدیریت شکایت مشتریان ISO 10002:2014، نظام آراستگی محیط کار بر اساس سیستم ۵S، ارائه بیمه نامه مسئولیت به کلیه محصولات تولیدی، همواره در جهت بهبود مستمر و اثر بخشی آن گام بر می دارد.

انواع محصولات شرکت دانش بنیان آلتای:

کلایمر های پرتابل برقی (بالابرنما)

کلایمرهای پرتابل مکانیکی یا دستی  “

کلایمرهای مونوریل

کلایمرهای ماشین روف

کلایمر با کاربردهای خاص

بالابر های نفر

(ست کلایمرهای پرتابل به صورت پکیج کامل وارداتی از برندهی متعبر آسیایی و اروپایی می باشد)

[aparat id="T7tv4/vt/frame" height="360" width="640" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe>>""]

درباره کلایمر

کلایمر ، دستگاهی برای دسترسی به ارتفاع جهت نماکاری، سیمانکاری، نماشویی و تعمیر و نگه داری و….  در پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشد و عمدتا به جای داربست برای دسترسی به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. کلایمر در مدل ها و ظرفیت های متفاومت تولید می گردد که از مهمترین آنها می توان به کلایمرهای پرتابل برقی، کلایمر پرتابل مکانیکی ، کلایمر مونوریل اشاره کرد. از مهمترین مزیت های کلایمر می توان به ایمنی بسیار بالای آنها، کاربری آسان و تسهیل برای دسترسی به ارتفاع، ظرفیت مناسب برای حمل نفر و بار همراه کاربر به ارتفاع، افزایش سرعت کار، جابه جایی آسان و توحیه اقتصادی بسیار مناسب اشاره کرد.

Untitled-112

درباره آلتای