کلایمر وسیله برای جایگرزینی به جای داربست های فلزی در پروژه های ساختمانی و صنعتی است و از این وسیله عمدتا به جای داربست در پروژه های ساختمانی بهره برذاری می شود

در بسیاری از ساختمان های کم طبقه و با حجم کم، خرید کلایمر برای اجرای نما توجیه اقتصادی ندارد برای همین مالکین عزیز، برای مدت زمان مشخصی کلایمر اجاره می کنند. اجاره_کلایمر یکی از روشهای مناسب برای جایگزینی به جه داربست با توجیه اقتصادی مناسب است. اجاره_کلایمر نیاز به رعایت موارد مهمی دارد که از اهم انها به موارد زیر اشاره می گردد و خواهشمند است تا کارفرمایان محترم در موقع تهیه کلایمر به موارد زیر توجه کافی داشته باشند.

1- استفاده از کلایمر_استاندارد. استاندارد بودن کلایمر از اهمیت بالایی برخوردار است و در ایمنی نفرات از اهمیتی بالایی برخوردار است.

متاسفانه شاهد هستیم که برای کاهش هزینه ها، افراد اقدام به خرید کلایمرهای غیراستاندارد نموده و این دستگاه ها را در پروژه های ساختمانی به اجاره واگذار می کنند. با توجه به اینکه مبلغ اجاره آنها در مقایسه با کلایمر_استاندارد پایین تر است در مواردی مورد توجه کارفرمایان قرار می گیرد. لذا از استاندارد بودن کلایمر و سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

2- کلیه بخش های کلایمر از جمله سیم بکسل ها، تابلو برق، کابل برق و دیگر اتصالات سالم باشند

3- قرارداد اجاره معتبر منعقد گردد.

یکی از خدمات شرکت التای اجاره_کلایمر است. کلایمرهای شرکت آلتای از برندهای معتبر بین المللی بوده و دارای استانداردهای بین المللی است. در صورت نیاز به اجاره_کلایمر با ما در تماس باشید

اجاره_کلایمر فروش_کلایمر کلایمر داربست کلایمر_برقی کلایمر_پرتابل کلایمر_منوریل بالابر نماشویی سیمانکاری 

 

موارد مهم در اجاره کلایمر