کلایمر_پانتوگراف چیست؟

برای پوشش نماهای ساختمان که دارای تو رفتگی های بیش از 2 متر است از چه سیستم کلایمر بهره برده می شود؟

د ر تعدادی از ساختمان ها شاهد هستیم که نمای ساختمان دارای تو رفتگی زیادی است. برای پوشش کلایمر جهت نظافت و تعمیر و نگه داری نمای ساختمان باید از سیستم کلایمر پانتوگراف که امکان دسترسی تا عمق 5 متر را تامین می کند بهره برد

کلایمر پانتوگراف دارای ساختار هیدرولیک است و با استفاده از مکانیزم های جک هیدرولیک که کنترل آنها در تابلو برق دستگاه است، کلایمر در عمق ساختمان حرکت می کند. برای حفظ تعادل استاتیکی دستگاه، همزمان با حرکت کلایمر در عمق، وزنه های تعادلی در جهت عکس کابین باز می شود تا تعادل دستگاه حفظ گردد.

کابین های پانتوگراف نسبت به نوع پلن ساختمان و متغییرهای مهمی از جمله، میزان و متراژ تو رفتگی، ارتفاع دسترسی، نوع کلایمر_منوریل، ظرفیت و ابعاد کابین طراحی و ساخت می گردد.

با توجه به نوع عملکرد و تعادل دستگاه، طراحی و تحلیل علمی در ساخت و اجرا این نوع کلایمر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تیم مهندسی آلتای با بهره گیری از مهندسین و نخبگان و ظرفیت استقرار در مجموعه علمی و تحقیقاتی، آماده طراحی و ساخت کلایمر_پانتوگراف برای پروژه های ساختمانی و صنعتی است. جهت دریافت مشاوره با کارشناس های ما در ارتباط باشید

کلایمر پانتوگراف