تاثیر کلایمر در کاهش هزینه های ساخت و ساز

کلایمر_آلتای   ساخت و صنعتی سازی
کلایمر_آلتای در سالهای اخیر صنعتی سازی ساختمان و کاهش هزینه های تولید به یکی از چالش های اساسی صنعت ساختمان تبدیل شده است. صنعتی سازی به دلایل مختلف در دوره جدید اهمیت بالایی پیدا کرده است. از مهمترین آنها به موارد زیر اشاره می گردد.

کلایمر_آلتای

کلایمر_آلتای
1- کاهش هزینه های ساخت بدون کاهش کیفیت تولید.

در چند سال اخیر در کشور شاهد تورم بالایی بوده ایم. این تورم در صنعت ساختمان بسیار نمود بیشتری داشته است. یکی از چالش های اساسی در تولید مسکن، کاهش هزینه های تولید در صنعت ساختمان است تا قیمت تمام شده مسکن کاهش پیدا کند. برای رسیدن به این مهم کارفرماها و پیمانکارن سعی دارند از تکنولوژی های جدید بهره ببرند.
برای مثال جهت اجرای نما، به جای استفاده از داربست، از سیستم کلایمر بهره برده می شود. کلایمر دارای توجیه اقتصادی بسیار خوبی است و می تواند علاوه بر ایمنی بالا، هزینه های اجرای نما را کاهش دهد. از طرف دیگر کلایمر یک کالای سرمایه ای است و در نتیجه ارزش دارایی شرکت ها و سازندگان حفظ می شود.
در بخش های دیگر نیز برای کاهش هزینه های ساخت از تکنولوژی های جدید بهره برده می شود. از جمله آنها می توان به استفاده از بالابر_زمینی به جای بالابر معمولی اشاره کرد.
یکی از محصولات دیگر که در کاهش هزینه های تولید و صنعتی سازی ساختمان می تواند حائز اهمیت باشد، بلوک های سقفی غیر ماندگار است. این بلوک ها به دلیل ویژگی هایی که دارند، باعث کاهش هزینه های اجرایی شده و در انواع اسکلت های بتنی و فلزی قابل استفاده هستند. از مزیت های دیگر این محصول می توان به استحکام بسیار بالا،  امکان عبور تاسیسات از داخل سقف و کاهش هزینه کف سازی و پوکه ریزی اشاره کرد.
کلایمر_آلتای

2- کلایمر و افزایش ایمنی کارگران و پرسنل ساخت و ساز

بر اساس آمارهای رسمی که توسط اداره کار ارائه می گردد، تلفات انسانی در صنعت ساخت و ساز بالا است. یکی از بیشترین تلفات انسانی در ساخت و ساز مربوط به سقوط از ارتفاع است. با استفاده از تکنولوژی های جدید از جمله کلایمر که به جای داربست استفاده می گردد، تلفات انسانی کاهش پیدا می کند. در نتیجه  هزینه های نیروی انسانی و مالی به جامعه تحمیل نخواهد شد. این مهم در خصوص استفاده از تجهیزات دیگر نیز صدق می کند.
برای مثال، یکی از بیشترین تلفات انسانی در صنعت ساختمان، مربوط به سقوط نفرات به داخل چاله آسانسور و یا سقوط از راه پله است. آساسنور_کارگاهی برای حمل نفر و بار برای طبقات استفاده می گردد و در نتیجه برای تردد نفرات از این وسیله بهره می برند و نیازی به تردد از طریق راه پله نیست. با استفاده از آسانسور_کارگاهی در ساختمان های در حال ساخت، شاهد کاهش چشمگیر تلفات انسانی سقوط از ارتفاع هستیم.
کلایمر_کاهش_هزینه

3- افزایش سرعت اجر ای کار

یکی از موارد مهم در کاهش هزینه های ساخت، کوتاه کردن عملیات اجرایی است. طولانی شدن عملیات عمرانی باعث افزایش هزینه های تمام شده در ساختمان می شود. برای همین در صنعتی سازی ساختمان کاهش مدت زمان اجرا مهم است.
کلایمر به دلیل مزیت هایی که دارد، دسترسی نفرات به نمای ساختمان را تهسیل و تسریع می نماید و در نتیجه نفرات می توانند با استفاده از کلایمر_برقی به راحتی به نمای ساختمان دسترسی پبدا کنند. این مهم باعث کاهش مدت زمان اجرا می شود.
آسانسور_کارگاهی نیز برای تسهیل انتقال بار به طبقات و تسریع آن نقش مهمی در ساختمان دارد.
آسانسور کارگاهی باعث تسهیل تردد نفرات بین طبقات شده و امکان انتقال بار با سرعت بالا را تامین می نماید.
کلایمر_کاهش_هزینه
شرکت آلتای توسعه به عنوان یکی از اولین وارد کندگان و تامین کنندگان کلایمر در ایران، با در اختیار داشتن نیروهای کارشناسی و فنی آموزش دیده،آمادگی خود را برای ارائه مشاوره های فنی و تخصصی به شرکت های ساختمانی محترم اعلام می دارد. لطفا با ما در تماس باشید

جدیدترین مقالات
کلایمر آلتای
طراحی انوع کلایمر ، کلایمر منوریل| بالابر| آسانسور کارگاهی
کلایمر | آلتای توسعه
آدرس ما:

تهران | فردوس شرق | انتهای خ ابراهیمی| پژوهشکده سوانح طبیعی | واحد11

شماره تماس ما:

021-66123616 09120883616

ایمیل ما:

altay.climber@gmail.com